Bystré

Strom rodáků

Natočené filmy

Všichni dobří rodáci

Region
Východní Čechy

Bystré

Strom rodáků

Pomalu svítá a svět se probouzí k životu. Někde v dálce zakokrhá kohout, slunce barví do zlata listy letitého javoru, dobří rodáci se probouzejí. Jestli se chcete na chvíli natáhnout do stínu košatého stromu jako oni, vyrazte na Němcův kopec.

Až budete hledat Strom rodáků, půjdete stejnou cestou, jakou se oni nad ránem vraceli z bujarého večírku. Vydáte se směrem k Panskému lesu po zelené značce a narazíte na polní cestu, po níž klopýtala rozjařená skupinka kamarádů.

V půli cesty se na chvíli zastavte a užijte si výhled na osamocený strom na kopci. V duchu uvidíte rozptýlené postavy, jak v tichu krajiny scházejí dolů s vycházejícím sluncem v zádech. Všechny velké změny je teprve čekají, ale oni vycházejí vstříc novému dni s optimismem. Od Stromu rodáků si pak vychutnejte výhled na celé Bystré, které pod vámi leží jako na dlani.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace