Karlovy Vary

Grandhotel Pupp

Natočené filmy

Edith Piaf

Region
Západočeské lázně

Karlovy Vary

Grandhotel Pupp

Možná není nejluxusnějším hotelem v naší zemi, ale rozhodně na to má kapacity. Jedno „nej“ mu ale bezesporu patří. Navštivte i vy nejčastěji filmovaný hotel v Čechách, karlovarský Grandhotel Pupp, a nezapomeňte si přibalit kameru.

Nemají ho v hledáčcích jen vášniví japonští turisté. K vidění je i na hollywoodském filmovém plátně. „Bond. James Bond.“ I na tohle jméno zde byla zapsaná rezervace. Ztvárnil totiž hotel Splendid, ve kterém se ve filmu Casino Royale ubytoval sám agent 007 s povolením zabíjet. Jako protipól k hlasu neotřelého drsňáka se tu objevuje i něco daleko jemnějšího. Své poslední vystoupení zde nedokončila slavná šansoniérka Edith Piaf ve stejnojmenném snímku.

O celkový rozkvět hotelu se prodejem lednic postarali zase pánové Hejtmánek a Popr ve Smrti krásných srnců. Kde jsou ostřílení agenti, chlazené nápoje a krásné zpěvačky, tam jsou i peníze. Na svou poslední výpravu se do místní restaurace vypravil pan Vrána ve snímku Vrchní, prchni, dokud nebyl přistižen přímo při činu.

My vám nabízíme možnost, a nikoliv poslední, pustit si krásnou píseň od Edith, nahodit černý smoking a vyzbrojit se kasírtaškou. Tak a teď jste připraveni prožít filmový děj na vlastní kůži! Tedy obrazně řečeno. Netoužíte si přece přivodit stejné trable jako naši filmoví hrdinové.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace