Karlovy Vary

Hotel Elefant

Natočené filmy

Vrchní, prchni!

Region
Západočeské lázně

Karlovy Vary

Hotel Elefant

Atraktivita lokace na břehu řeky Teplé v centru Karlových Varů je mamutích rozměrů. Najdete tady Hotel Elefant. Jasným poznávacím znamením je pozlacený slon nad vchodem a pár číšníků s neblahými vzpomínkami na pana Vránu z filmu Vrchní, prchni.

Kdyby se za ním tou dobou nehnala už pěkná horda číšníků dupajících jako stádo slonů, ti z Elefantu by se za ním možná nevydali. Vrána mohl k útěku zvolit směr k blízké nástupní stanici lanové dráhy, vedoucí ke komplexu Diana, kde je restaurace a krásný výhled, ale lanovka asi nebyla zrovna po ruce. Druhou možností úkrytu byly okolní lázeňské lesy cestou na vyhlídku Jelení skok, ale tam by mohl obrat leda na město shlížejícího kamzíka, a tak raději upaloval dál směrem do centra. Pokud vy nespěcháte, přijměte dobrou radu a prozkoumejte lesy i vyhlídkovou restauraci.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace