Radíč

Louka

Natočené filmy

Zdivočelá země

Region
Střední Čechy

Radíč

Louka

Antonín Maděra ještě netuší, jak těžké bude ochránit svěřený majetek i vlastní rodinu. Statečný válečný pilot se odhodlaně vrhá do nového života. Podobně jako bojovali o přežití naši dávní předkové, když osidlovali a měnili zdejší kraj v úrodnou náruč polí, šťavnatých pastvin a lesíků v souznění s Vltavou.

Louka v Radíči. Řekli byste obyčejná louka, zatravněná plocha, pastvina pro koně. V seriálu Zdivočelá země ale právě zde začne pravé chlapské přátelství, které se přenese přes všechna úskalí následujících let a potrvá celý život. Kovbojové pomáhají Maděrovi stavět ohradu pro dobytek.

Statek i přilehlou louku najdete snadno, a tak si den můžete zpestřit pěknou procházkou do Radíče třeba po modré turistické stezce, údolím potoka Mastník lesem až pod zříceninu hrádku Kozí Hřbet. Žlutá značka vás povede přes Radíč na Hrazany, kde se nad Vltavou nachází odkryté keltské oppidum, a ještě o kus dál další zřícenina, Ostromeč. Anebo to můžete vzít jako kovbojové, sednout na koně a hyjé přes pole a louky, užívat si otevřené volnosti kraje.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace