Karlovy Vary

Mlýnská kolonáda

Natočené filmy

Vrchní, prchni!

Region
Západočeské lázně

Karlovy Vary

Mlýnská kolonáda

Pan Vrána prchá, až mu nohy kmitají jako lopaty hodně zrychleného mlýna. Jak by ne, v patách má roj číšníků z celých Karlových Varů. My naštěstí před nikým neutíkáme a máme čas na prohlídku historické budovy Mlýnské kolonády.

Mlýnská kolonáda, kudy fantom restaurací mimo jiné utíkal, byla dostavěna bez jediného roku 100 let před jeho rychlou návštěvou. V těchto místech, zdá se, už začíná být Daliboru Vránovi docela horko. Třeba k tomu přispěla i teplota pramenů zde ukrytých. Je jich tady pět a mají teplotu od 53 do 65 stupňů Celsia. Aspoň prchající vrchní nemusí litovat, že se u některého z nich neosvěžil.

Vám zázračné účinky zdejších vřídel vřele doporučujeme. Voda z Mlýnského pramene bývala k dostání ve všech českých lékárnách a kolonáda se jmenuje právě po něm. Na jejím konci se Vránovi podaří udělat kličku a ze štvané zvěře se rázem stane jedním z pronásledovatelů. Bravo pane Vráno, ale stejně musíte pokračovat v běhu.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace