Adršpašské skály

Vrátný

Natočené filmy

Třetí princ

Region
Královéhradecko

Adršpašské skály

Vrátný

Vyznat se v soutěskách skal není žádná sranda. Zvláště když jste princ a máte porazit v závodu princeznu. Jak se ale najednou dostala před vás, když ještě před chvílí klusala daleko za vámi? To se řídí podle toho tlukotu srdce, co tu je slyšet? Nebo má snad GPSku? Nebo dvojče?

Soutěsky, ony slavné zúžené prostory ve skalním městě Adršpašských skal, které tolik zneklidňovaly princova oře, a přitom kameraman filmu Třetí princ jimi byl přímo unesen. Ať vyvolaly emoci jakoukoliv, jejich reakce byla stejná – točili se na místě dokola, kameraman i kůň.

Vy spletitým bludištěm můžete procházet bez starosti, že byste zabloudili jako princ. K orientaci vám sice neposlouží meč zaražený do skály, ale docela obyčejné turistické značky. Díky žebříkům se snadno dostanete i do míst, kde kaskadéři pro Pavla Trávníčka připravovali speciální úchyty.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace