Kersko

Silnice 3308

Natočené filmy

Slavnosti sněženek

Region
Střední Čechy

Kersko

Silnice 3308

Podzim v Kersku, zpestřený korunami listnantých stromů, láká houbaře na sametové kloboučky vykukující z trávy, snílky na závoje něžných bříz tančících s větrem. Co je ale všechna ta krása ve srovnání s výzvou k hrdinskému boji? Opravdové muže čeká lov.

Rodinná vyjížďka. Muž se spokojeně kochá pohledem na podzimní krajinu. Jak pábitelsky bláznivé: Pan Franc vyvezl rodinku na výlet na vlečce traktoru. Idylku ale naruší výzva, kterou nelze nepřijmout. Mezi klasy dozrávající kukuřice se jeho druhové z mysliveckého spolku snaží skolit divoké prase. Srdce muže je srdcem lovce.

Silnice uprostřed polí. V dálce temné lesy. Na úzké silnici traktor, bez řidiče, s malým dítětem a dvěma rozlícenými ženami. Muž následoval hlas svého srdce.

Zkuste se projet silnicí, kterou se vydal pan Franc se svou rodinou. Užijte si krásu okolní přírody. A hlídejte si řidiče!

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace