Praha

Roztylské sady

Natočené filmy

Samotáři

Region
Hlavní město Praha

Praha

Roztylské sady

Když se s někým rozejdete, necháte u něj kousek duše. Postupem času se vám sama vrátí. O vašich věcech to bohužel neplatí, ty si musíte přestěhovat vlastnoručně. A než si zařídíte nové bydlení, můžete se vrátit třeba k rodičům. Do Roztylských sadů.

Ulice Roztylské sady se větví na dvě krásné promenády plné zeleně. Ideální místo pro vycházku a s trochou štěstí i pro bydlení. Občas tu sice před jedním barákem údajně pořvává na svou dceru neurotická maminka: „To máš z toho života, jakej vedeš, s jakejma lidma ty se stýkáš!“. Ale většinou je klid. Ano, právě tady se natáčela jedna z kultovních scéna z filmu Samotáři. Jen onen dům už nenajdete podle fasády, od natáčení filmu totiž prošel rekonstrukcí. Tahle pozitivně vyhlížející ulice, bohužel, v Samotářích vede k více nešťastným momentům. Na jednom jejím konci stojí kostel svaté Anežky České, ve kterém probíhal filmový pohřeb Robertovy matky.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace