Praha

La Casa Blů

Natočené filmy

Samotáři

Region
Hlavní město Praha

Praha

La Casa Blů

La Casa Blů je sympatická restaurace na pražském Starém Městě. Známá není jen příjemnou obsluhou, mexickými kuchaři a dobrou pověstí, je to místo setkávání rozličných kultur, jazyků i myšlenk. Povědomá vám bude připadat už při první návštěvě. Tady totiž vznikal kultovní film Samotáři. O důvod víc, proč se sem rád vracet.

Hned jak vstoupíte, váš zrak okamžitě upoutá bar. To je v restauračních zařízeních celkem běžné, ale tenhle má svůj příběh. Ano, je to přesně ten bar, na kterém barmanka Vesna předváděla kouzlo body shotu! Nepamatujete si, o co přesně jde? Neváhejte se informovat, rozhodně nebudete první, ani poslední. Útulná atmosféra La Casa Blů prostupuje celým filmem. Tady se postava Jiřího Macháčka dokonce málem vzdala hulení. Pro nedopalek se nakonec vrátil, takže ho po zemi nehledejte a dejte si radši něco dobrého k jídlu. Pokud jste sami, můžete si pochutnat na speciálním menu pro samotáře. Na zdraví a dobrou chuť!

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace