Praha

Malá Chuchle

Natočené filmy

Protektor

Region
Hlavní město Praha

Praha

Malá Chuchle

Válka neválka, prvorepublikový sportovní duch vládne dál. Sokolské spolky už jsou sice dávno zrušené, ale to nikomu nebrání, aby si dal trochu do těla. Milovníky vodních sportů v Praze to neomylně táhne k Vltavě. Stejně jako hlavního hrdinu filmu Protektor Emila.

Travnaté břehy zastíněné košatými stromy a optimální přístup k vodě, tak vypadá levý břeh Vltavy v Malé Chuchli. Jste tu ve městě a zároveň tak trochu v přírodě. Emil sem vyrazil vyčistit si hlavu a zaveslovat si, zkuste to také.

Plovárna je ideální místo i k tajným schůzkám. Veřejné prostory jsou intimní. Toho využila Emilova milenka Věra, aby s ním mohla probrat jejich poměr. Plynoucí voda a šumění listů ve větru přímo vybízejí k rozjímání nad vším, co se vám honí hlavou. Třeba nad podstatou svědomí, podobně se zamýšlel Emil.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace