Praha

Národní muzeum

„Tady zlomili Bondovi srdce.“
Region
Hlavní město Praha

Praha

Národní muzeum

Že je nemožné zasáhnout srdce Jamese Bonda? Omyl. Bolavé citové zranění srdečního svalu a pošramocené ego navrch utrpěl slavný svůdník v Praze.

Po schodech Národního muzea schází James Bond v podání Daniela Craiga poté, co zjistil, že ho opustila a pravděpodobně také podfoukla šarmantní Vesper Lyndová. Jeho někdejší parťačka, ztvárněná okouzlující Evou Greenovou, zmizela i s penězi.

Výrazně veselejší nálada panovala v Národním muzeu během natáčení hitovky s dalším superslavným agentem, Ethanem Huntem z Mission Impossible. Bavila se tu totiž smetánka během večírku na americké ambasádě.

A Hollywood do třetice. Do muzea na Václavském náměstí zamířili filmaři natočit kus mrazivého dramatu z viktoriánského Londýna Z pekla. A aby těch slavných fešáků nebylo málo, hlavní hvězdou ponuré komiksové adaptace nebyl nikdo menší než Johnny Depp.

Cruise, Depp, Craig... Trio vskutku báječné!

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace