Černá Hať

„Smočte palec v překrásném okolí řeky Střely.“
Region
Plzeňsko a Český les

Černá Hať

Domácí likéry, svérázné přátele i radost z přírodních krás. To dala programátorovi Honzovi v podání Tomáše Hanáka jeho Cesta z města. Vydejte se do půvabného okolí Černé Hatě.

Okouzlí vás totiž taky! Dejte si letní koupačku v řece Střele, kde si velký a malý Honza pouštěli loďky, nebo tradá do okolních lesů. Požitek z toho, co spatříte, bude parádní a stejně jako Honza si vyčistíte hlavu. Na Černé Hati je i bunkr, který oba Honzové dobývali. „Řopík“ dřepí ve stráni nad Střelou kousek od Malé Černé Hati.

Černá Hať leží v překrásném přírodním parku Horní Střela s řadou pozoruhodných zákoutí a rozvalinami hradu Rabštejn. Natáčelo se také v nedalekém Rabštejně nad Střelou – nejmenším českém městečku, kam se dostanete po zelené stezce. Najdete tu jak hřbitov, tak filmový hostinec a v okolí si vedle pěších turistů na své přijdou i cyklisté, rybáři či horolezci. Žádný div, že Honza vyrazil z velkoměsta právě sem.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace